Kim Kardashian heeft een rechtszaak aangespannen tegen Old Navy. Ze vindt het absurd dat het kledingmerk in campagnes een model gebruikt dat erg veel op haar lijkt.
Kim wil namelijk niet dat haar fans denken dat zij reclame maakt voor Old Navy. De reality-ster eist een bedrag tussen de 15 en 20 miljoen dollar omdat het merk "zonder toestemming gebruik heeft gemaakt van Kardashian's naam en identiteit", zo laat haar advocaat weten aan The Sun.
Saillant detail: Melissa Molinaro, het model waar Kim zo woest om is, is de nieuwe vriendin van Kim's ex-vriend Reggie Bush.
Kim en Reggie waren drie jaar samen totdat ze vorig jaar besloten uit elkaar te gaan. Inmiddels is Kim weer gelukkig in de liefde. Op 20 augustus stapt ze in het huwelijksbootje met Kris Humphries.