De keuken van een 55-jarige vrouw is veranderd in een waar slagveld, omdat de koelkast plotseling explodeerde.
De explosie vond gelukkig 's nachts plaats, toen er niemand in de keuken was. Kathy Cullingworth en haar zoon Antony (28) uit het Britse Normanton werden gewekt door een enorme knal. Ze dachten dat er een bom was ontploft, of een vrachtwagen tegen hun huis was geknald.
In de keuken aangekomen, bleek de koelkast volledig te zijn ontploft. De ijskast werd helemaal opengereten en de keuken is een slagveld. De explosie vernielde kasten en zorgde voor scheuren en barsten in de muren en het plafond. "Heel het huis daverde," vertelt de geschrokken vrouw aan The Daily Mail.
Follow up:
Onderzoekers staan nog voor een raadsel wat de explosie veroorzaakt heeft. "Er zat alleen vers eten en groeten in de koelkast", zegt Cullingworth. "Geen alcohol of bruisende dranken die mogelijk konden ontploffen."
"Als we in de keuken waren geweest, waren we niet alleen dood, maar ook in stukjes," beseft de vrouw.