goedZO.com NuJijFunLekkerMuziekKletsenPromotieSubmitgoedZO?!XML  




« Porsche wijst fusievoorstel Volkswagen afVrouw valt van rijdende auto »

01-07-09

Pindakaas goed voor hart

Pindakaasliefhebbers die het niet kunnen laten telkens een likje uit de pot te nemen, hoeven zich niet schuldig te voelen. Pindakaas is goed!

Het helpt hart- en vaatziekten voorkomen, blijkt uit onderzoek. Elke dag van pinda’s of pindakaas snacken, halveert het risico op een hartaanval, meldt Daily Mail. De noten verlagen de slechte cholesterol en remt ontstekingen in het lichaam. Ook houdt het de bloedvaten rond het hart gezond.

Tussen 1980 en 2002 analyseerden onderzoekers van de Harvard Medical School het dieet van meer dan 6000 vrouwen met diabetes type 2. Dit type diabetes verhoogt de kans op een hartaanval of een beroerte. De vrijwilligers beantwoordden om de twee jaar vragen over hun dieet.

Follow up:

Daarnaast hebben de onderzoekers ook gegevens over het aantal vrouwen dat een hartaanval of beroerte kreeg. Deze gegevens en de antwoorden van de dieetenquêtes hebben ze nu naast elkaar gelegd. Het blijkt dat degenen die regelmatig pinda’s eten, de grootste bescherming tegen hart- en vaatziekten genieten.

In een verslag over hun bevindingen in de Journal of Nutrition staat dat het risico op deze ziekten door pinda’s met 44 procent werd verlaagd.

Ellen Mason van de Britse Hartstichting zegt dat het voordelig kan zijn pinda’s in je dieet op te nemen. „Maar pindaproducten kunnen vol toegevoegde suikers zitten dus controleer eerst het etiket.”

No feedback yet

Plaats een reactie


Your email address will not be revealed on this site.

Jouw URL zal worden weergegeven
PoorExcellent
(Enters worden <br />)
(Name, email & website)
(Allow users to contact you through a message form (your email will not be revealed.)
Voer hieronder "wit" zonder quotes in.
antispam test
Permalink 16:24:07, 86 hits, Categoriën: Nu

Wensbeer


radio goedZO?!
(Druk op de playlist om te luisteren.)
OPENEN IN POPUP | OPENEN IN WINAMP


Tag cloud

bizar economie europa filmpjes gezondheid goedzo.com humor intenet internet jij kinderen lekker liefde lyrics media muziek natuur recepten songtekst sport techniek technologie trend trends uitgaan veiligheid wetenschap



Jij - Forum


Naam Tone
Vul je naam in:


Zoeken


Ringtones
Realtones Nieuw: Top 5: Polyfoon Nieuw: Top 5:


Poll
Deodorant....

View Results



Categoriën


Wallpapers


Mobile Themes


 << < Maart 2010 > >>
Maa Din Woe Don Vrij Zat Zon
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        


User tools


Populair

Meest Bekeken

  • Playboy Naaktfoto's Rebecca Loos bekijk ze hier (139,989)
  • Keeley Hazell naaktfoto's kun je hier vinden (118,016)
  • Update: Playboy foto's Bridget Maasland (106,753)
  • Playboy foto's Zangeres Do (88,023)
  • Playboyfoto's Heleen van Royen (74,392)
  • Playboy foto's Zangeres Do: We hebben ze! (60,174)
  • 404: Hotlinken van bestand is niet toegestaan! (44,714)
  • Georgina Verbaan naaktfoto's voordat ze in de winkel liggen. (38,095)
  • Filmpje: Temptation Island deelneemster Bianca geeft zich bloot (35,345)
  • Playboy foto's Mieke de Boer (30,575)
  • Behind the scenes Playboy foto's Bridget Maasland (27,552)
  • Hotmail gratis upgraden naar 250 mb (27,545)
  • More...


Archief


XML Feeds