Ontwikkelstudio Dynamo Games zou graag zien dat duurdere iPhone-games een aparte sectie krijgen binnen de App Store. Nu verzuipen deze games namelijk tussen de goedkope spelletjes.
De gemiddelde prijs van een spelletje uit de App Store ligt rond €0,79. De uitgebreidere games zijn echter duurder. Zo kost de door Dynamo Games ontwikkelde Championship Manager 2009 Express €4,09. Volgens Brian McNicoll, managing director bij Dynamo Games, zijn mensen ook bereid om meer te betalen voor goede content.
Follow up:
McNicoll : “Ik ben sceptisch over de verschillende prijsstellingen op dit moment en vind dat er zeker een premium content gedeelte zou moeten zijn zodat goede games niet verdwijnen vanwege hun hogere prijs. Het is ook niet meer dan logisch dat deze games hoger geprijsd zijn, want ze kosten ook een stuk meer om te ontwikkelen.”