Na twee jaar vruchteloos onderzoek naar een reeks mysterieuze inbraken, is de Chinese politie erin geslaagd een 23-jarige inbreker in de kraag te vatten, die zich op een wel zeer bijzondere wijze toegang verschafte tot woningen. De getroffen woningen waren veelal beveiligd met metalen staven voor de ramen, maar die bleken doorgebeten te zijn. Er zaten namelijk afdrukken van tanden in het metaal.
Bij toeval kwam de politie iemand op het spoor, die vertelde dat hij een hotelkamer had gedeeld met een man die okkernoten kapot kon bijten. Deze man werd opgespoord en aangehouden. Tijdens het verhoor gaf de man, Xiong genaamd, toe dat hij degene was die deze inbraken had uitgevoerd.
Follow up:
Hij was opgegroeid in een bergdorpje waar veel okkernoten groeiden en van jongs af aan had hij de gewoonte aangeleerd om deze stuk te bijten, waardoor hij een sterk en scherp gebit ontwikkelde. Hij bleek in staat om ijzeren staven door te bijten en ging deze vaardigheid toepassen als hij op inbrekerspad ging.
Nooit werd hij betrapt met inbrekersgereedschap, waardoor hij bij controles door nachtelijke patrouilles niet door de mand viel. Slechts eenmaal faalde hij om een huis binnen te komen. De staven waren daar twee centimeter dik en dat was teveel gevraagd voor de kaken van Xiong. Zijn onderkaak raakte toen ontwricht. Waarschijnlijk zijn de tralies van zijn cel dus wel bestand tegen zijn bijtertjes.