Topkok Erik van Loo van het Rotterdamse sterrenrestaurant Parkheuvel waarschuwt collega's voor een oplichter. In mei consumeerden de man en zijn gezelschap in de zaak van Van Loo voor 1500 euro aan lekkernijen. Zonder te betalen.
Dat meldt de chef-kok op de website van het horecamagazine Misset. De kok waarschuwt collega's, dat andere topzaken ook slachtoffer kunnen worden van de oplichter.
„Deze meneer is Nederlands met een mega-Brabants accent en reserveert onder de naam Paul van Lieshout. Hij kwam met meerdere personen en spendeerde royaal”, aldus Van Loo, die stelt dat deze persoon ook François Geurds van restaurant Puur in Asten heeft benaderd.
Follow up:
De man wist na het eetfestijn onder de betaling uit te komen door te vragen de rekening naar hem op te sturen. De gegevens die hij opgaf bleken niet te kloppen en het geld is nooit overgemaakt.
De sterrenkok zegt in het magazine teleurgesteld te zijn over het voorval. „Goed fatsoen wordt afgestraft. Dit is gewoon diefstal. In het vervolg, als iemand niet kan betalen, ga ik gewoon met 'm mee naar een pinapparaat in de stad. Ik ben er klaar mee.”