Man weert kogel af met trouwring
Hoe sterk kan de liefde zijn als je er zelfs kogels mee kun afweren? De antiekwinkel van Donnie Register in Jackson de Amerikaanse staat Mississippi werd door twee mannen overvallen. Een van de boeven schoot op Register toen hij net zijn linkerhand omhoog bewoog. De kogel ketste af op zijn trouwring.
Helemaal ongedeerd bleef Register niet, schrijft De Pers. De kogel ging door twee vingers, maar liet de kootjes intact. In zijn middelvinger zit nog een stukje kogel.
Het andere deel zit in zijn nek, maar de verwonding is niet levensbedreigend, zei zijn vrouw Darlene.
Volgens Darlene heeft goddelijke interventie het leven van haar man gered, maar ze voegt er wel aan toe dat als ze niet getrouwd waren, Register was gestorven.