Reusachtige legopop aangespoeld
Op het strand van Zandvoort is een glimlachende legopop van ongeveer 2,5 meter groot aangespoeld. Het is gissen waar het 'mannetje' vandaan komt.
De medewerkers van standpaviljoen Skyline keken volgens het RTL-nieuws raar op toen zij de reusachtige plastic gast opeens voor hun tent aantroffen. "We zagen iets drijven in de zee en besloten toen om het uit het water te halen," aldus een van de medewerkers van de strandtent. "Het bleek deze legopop te zijn."
Het Deense walhalla voor de legoliefhebber, Legoland, liet weten geen pop te missen, net zo min als het Speelgoedmuseum in Deventer waar momenteel toevallig een tentoonstelling over de poppetjes plaatsvindt. Ook Lego Nederland had geen idee waar de pop vandaan is gekomen. De pop is nou voor de ingang van de strandtent geplaatst.
Op de borst van de pop staat 'No real than you are'. Het blijkt afkomstig te zijn van een kunstenaar uit Utrecht, maar hij zegt niets van de aangespoelde legopop te weten. Het poppetje komt ook voor in Second Life.