Kijk zelf ook mee
Rond 11uur gaat de haan. Alle bewoners komen uit bed. Marlies verteld tegen Marcia dat ze helemaal niet geslapen heeft... haar hart ging tekeer en kon zichzelf niet rustig krijgen...ook praten ze nog even nar over de lichtuitval gisternacht...
Blijkbaar heeft Sabrina’s zender het begeven want ze kan haar nieuwe zender ophalen... "en doe er nou voorzichtig mee!" staat er op het scherm. Nou zeg, verdedigd Monique, ze zit hier gewoon rustig op het bankje...
Marcia’s broek is te lang en ze vraagt zich hardop af wat ze er mee kan doen. Marlies weet er wel raad mee.
Marlies heeft de smaak te pakken, wat het vermaken van kleding aangaat, dat ze ook een eigen T-shirtje vermaakt.
Er wordt vandaag gezamenlijk ontbeten. Jeroen inspecteert de ontbijttafel...
In afwachting van het ontbijt hebben de andere bewoners bij het zwembad nog gesprekstof zat. Rik vindt de broek van Marcia nog te lang. En Sabrina verteld over kerstbomen.
Follow up:
Het ontbijt wordt met verrassing ontvangen.. eenieder is prettig onder de indruk van de gezellige tafel.
Tijdens het ontbijt, om half 2 roept Jeroen: “ De tuin is open” maar er is geen animo... logisch.. met zó'n ontbijt. Na het ontbijt helpen alle bewoners met opruimen er is niemand die niet helpt. Daarna oefenen Rik en Tijn op het Exit-Lied. Marlies, Marcia en Semih hebben het over hoe moeilijk het is om daadwerkelijk afscheid te moeten nemen... Marlies zegt tegen Semih: "doe maar rottig tegen ons, dan valt weggaan beter mee..."
Later wordt het afscheidslied ook door Semih, Sabrina en Rik geoefend. En Semih vraagt aan Sabrina “Hoe zou je het vinden als je te zien zou krijgen hoe een cameraploeg zou filmen hoe Jenna die spulletjes zou aantrekken en dat ze dat aan jou in de DBK zouden laten zien?" Sabrina: "Dat zouden ze nóóit doen.. dat mag niet.”
Als de middagtuin open is gaat Sabrina even polshoogte nemen bij haar zus. Die ligt met een dipje op bed. Ze krijgt haar zus mee en ze gaan samen in bad.
Rik begint weer met het optutten van een ieder. Marlies is de eerste.
De bewoners hebben een gitaar gekregen die lag in het washok, Tijn mocht van BB het liedje van vanavond oefenen. Ze hebben een eigen tekst gemaakt op het liedje Wonderwall van Oasis. Alleen lukt het Tijn niet om het liedje te spelen op de gitaar. Van BB mag Semih het gitaarspelen overnemen en gaat oefenen in de Prinsessenkamer. Even later luisteren Tijn en Jeroen in de hal en oefenen de tekst voor vanavond.
Om half 9 bij het exit diner, chinees, wordt het afscheidslied gezongen. Daarna wordt er uitgelegd dat het moeilijk was om de tekst te onthouden ze hebben natuurlijk ook geen papier om de tekst op te schrijven. Toch vind Marlies het helemaal geweldig. Marcia hoopt dat ze het hele lied tijdens de uitzending laten zien, zodat ze het later nog heel vaak terugzien.
Ze hebben ook wel fantastische dagen gehad de afgelopen dagen. De scooter, de mooie jurk en taart voor Jenna, de weekopdracht (met herkansing), de filmavond en nu deze mooie avond.
Ook deze bewoners krijgen een fotoboek en die worden door iedereen bekeken en worden allemaal herinneringen opgehaald aan de ex-bewoners
Er komt een feestje. Met podium, muziek en champagne, iedereen is door het dolle.
Marlies en Rik hebben een onderonsje op de dansvloer, Rik zegt dat hij echt niets kon zeggen tijdens het exit diner. Hij was erg geëmotioneerd, ook Marcia wordt er bij betrokken, maar de dames zeggen dat Rik al zoveel gedaan heeft en dat hij niks meer hoeft te zeggen.
De zusjes gaan helemaal uit hun bol op de dansvloer, ze dansen zelfs als de muziek even stopt, what's next? zegt Monique.
Ook Rik heeft het erg naar zijn zin, nu volop dansend met Marcia.
De rest neemt nog een drankje, Marlies staat met Tijn te praten, Jeroen gaat alleen staan te dansen, ziet er een beetje sullig uit.
Semih vraagt of Marcia een beetje een leuke avond heeft, het is een TOPavond zegt ze, vind jij ook? Zo te zien wel.
Alle dames het podium op voor Ademnood, dit betekent dat Rik ook gezellig mee doet. Ze maken er een mooie act van.
Sabrina staat te wankelen op haar benen, ook de rest is een beetje erg druk. Ze zitten met een heel stel in het zwembad, nog steeds het exit lied zingend.
Monique brengt Sabrina ondertussen naar bed. Ondertussen wordt er alweer een ander liedje ingezet, ze zijn erg dronken zo te horen.
BB stem roept, na de mededeling op het scherm dat ze i.v.m. de eventuele stroomstoring de lounge moeten verlaten, ze nogmaals op de lounge te verlaten. Tevens geeft BB aan om 1 kaars aan te steken en deze op een veilige plek weg te zetten. Marcia vindt het maar vreemd dat ze vooraf weten dat er een stroomstoring komt.
Wederom klinkt de stem van BB, als de lichten uitvallen moeten ze allemaal naar de zitkamer, de kaars moeten ze meenemen om eventueel andere kaarsen aan te steken.
Monique en Tijn ga uit het bad, en wees gerust BB houdt een oogje in het zeil.
Rik vraagt of hij snel zijn zender mag gaan halen, deze is hij vergeten. Hij krijgt te horen dat hij zijn zender snel mag gaan halen, dat NIEMAND op bed slaapt.
Menig keer klinkt de stem van BB geïrriteerd dat ze allemaal naar de zitkamer moeten. Uiteindelijk geeft BB aan dat ze Sabrina uit bed moeten halen.
Na anderhalf uur (om 2uur) komt de mededeling dat ze het bed weer in mogen.